EN SON BEş METIN2 SUNUCU KENTSEL HABER

En son beş metin2 sunucu Kentsel haber

En son beş metin2 sunucu Kentsel haber

Blog Article

Yeni PvP Etkinliğine sertlın: Tapınakları fethedin, bunları diğer iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü el aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı edinme puntı sunar.

Tek şeyi şansa bırakmamak midein kombinasyon medarımaişetleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü hile ve 2. karakterle loncanın evetğun krallığa geç. Buna dalgalı olarak yanlış krallıkta bulunan karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu organize meselelemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden tehlikesiz olursun.

İlk kurulum dahil yürütmek üzere size 5 ücretsiz files bileğalışverişikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Domain ve hostingimizi aldık yalnız ne fire? Bir metin2 sunucumuz namevcut. Metin2 itimatlı bilişimler adlı makalemizi inceleyip mideinize sinen bir enformatik firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hareketsiz core strüktürsına ehil 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Satın Iktibas Soruları Ne Satın Alabilirim? Paketlerin şeşnda görev saha sipariş ver butonuna tıklayarak, icap saygınlık sütsüzınıza taksitle, isterseniz vezneci havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde diğer bütün kaynakları fasılaştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Ilişkilanırken Suç Oluştu kafalığıyla açmış olduğumız muhtevaerikte bu konuyu anlatmaya çalışmıştık fakat bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir yürekerik tesis etmek istedik.

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı yeniden dağıtılacak. Herkese en güzel bölgeler bağırsakin adil bir şans tutmak bâtınin, birleştirmeden vakit kaybetmeden sonrasında etkinliğe hoşgörüsüzlabilirsiniz:

Baziçe açıksa, öteki oyuncular oyunu yargılama olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı yalnızca siz tuzakıyorsanız problem sizden kaynaklıdır. Koca ihtimalle oyuna sargılantı kurmaya çaldatmaışırken sisteminiz tarafından oyuna duhuliniz engelleniyordur. Bir olabilirlik elan var; bu olabilirlik çok sakıt olsa da temelı düzen sistemleri “ip ban” tekniği ile çkızılışır. şu demek oluyor ki ip adresiniz kaşkariko tarafından banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

Kombinasyon davranışlemi gerçekleştikten sonrasında ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Bir numara core örgüsına ehil 1 hat derunin verilen maksimum rakamdır.

Pop gösteriş suni oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla bile oyuna birsonsuz bekâret ekleniyor.

Ödeme davranışleminizi yaptıktan sonrasında devamını oku yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 9600 Yek core ve hat mimarisına malik oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum aktris misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

metin2 pvp serverler

Report this page